Aktualno
3K

Od Therese May do Edwarda Nortona - Globalni sumit Svjetskog turističkog vijeća u Rijadu s više od 3000 sudionika

Od 27. studenoga do 1. prosinca Saudijska Arabija je domaćin Globalnog samita na kojem se okuplja mnoštvo svjetskih čelnika, stručnjaka i zagovornika odgovornog turizma

27. studenoga započeo je 22. globalni susret Svjetskog turističkog vijeća (WTTC) u Saudijskoj Arabiji, u Rijadu, gdje se očekuje oko 3 tisuće sudionika, stručnjaka i utjecajnih osoba iz svijeta turizma.

Predsjednica i izvršna direktorica WTTC-a, Julia Simpson, je otvorila Sumit, najavljujući ga kao najveće događanje ikad s nizom međunarodnih čelnika i izaslanstava zemalja diljem svijeta.

Među govornicima se našla Theresa May, bivša britanska premijerka, tajnik Ujedinjenih naroda Ban Ki-Moon, ali i Edward Norton, omiljeni glumac i redatelj koji promovira obnovljive izvore energije i podržava Afričku zakladu za divlje životinje.

Tema Sumita je “Putovanje u bolju budućnost” pa će se kroz niz panela raspravljati o trenutnim globalnim i ekonomskim prilikama, investicijama, jačanju otpornosti, oporavku turizma, rastu troškova putovanja, održivosti, gradovima budućnosti, itd.

Sumit se može pratiti, uz registraciju, na web stranici WTTC-a ili na YT kanalima:
 

Otvorenje Sumita u Rijadu
Spremi

7 koraka do bolje sezone koji ne uključuju sjedenje s natpisom uz cestu

Bizarne turističke atrakcije: Je li ova kuća u kamenu najkreativnija ili najružnija kuća koju ste ikada vidjeli?

Zimski turizam: Ima li Hrvatska potencijala za razvoj zimskog turizma?

Poklon dobrodošlice: Što sve ostavljamo gostima kao znak gostoprimstva

Novi Pravilnik o turističkoj članarini - još jedno povećanje davanja privatnih iznajmljivača?

Domaćin na hrvatski način: Kako pronaći motivaciju u doba pandemije?

​Snimanje apartmana dronom: 5 savjeta kako uz snimanje dronom do bolje popunjenosti smještaja

Najbolje sredstvo za izbjeljivanje rublja - ono koje su koristile naše bake

Slažeš se...ili ne? - uključi se u raspravu
Pročitajte još:

Luksuz na putovanjima današnjice je pitka vode iz slavine

Hrvatska turistička zajednica proslavila 30 godina rada

Popularno: