Događanja
13.4K

Split, od 29.03. do 30.03.2019. ​Nacionalni forum obiteljskog smještaja 29. do 30. ožujka u Splitu

Forum obiteljskog smještaja (FOS) će okupiti domaćine, iznajmljivače privatnog smještaja, na svom 5. nacionalnom izdanju u Sportskom centru splitskih Gripa, posljednjeg petka i subote ožujka

Forum obiteljskog smještaja (FOS) je jedna od najznačajnijih manifestacija koja okuplja domaćine, a nacionalno izdanje se nestrpljivo iščekuje svaku godinu kao kruna edukacija, konferencija i prezentacija namijenjenih privatnim iznajmljivačima, kojima inače obiluje veljača i ožujak.

Posljednjih 5 godina, Nacionalni forum obiteljskog smještaja objavljuje i tumači najnovije zakone i propise pa je prvi dan, 29. ožujka, i ovu godinu tradicionalno rezerviran za teme o promjenama zakona i pravilnika, predstavljanje kredita HBOR-a i sigurnost u truizmu.

Drugi dan, 30. ožujka, slušat ćemo o trendovima u turizmu, alatima za podizanje kvalitete ponude i brendiranje smještaja, o dodacima ponudi, a specijalni blok prezentacija će nas podučiti o važnosti dizajna interijera, profesionalnog fotografiranja, pravilnog posluživanja doručka i poslovnog bontona.

Osim predavanja i prezentacija, Forum oduvijek promovira domaće proizvođača i ponuđače turističkih usluga, čije ponude ćemo imati priliku vidjeti (i kušati) u izlagačkom prostoru Gripa.

Najizvrsniji privatni iznajmljivači će iz Splita otići s priznanjem Turistički cvijet - Kvaliteta za Hrvatsku 2018., koje se dodjeljuje u 9 kategorija, a imat ćemo i priliku upoznati predstavnike nadležnih institucija Ministarstva turizma, Zajednice obiteljskog turizma, Udruge pustolovnog turizma i RRIF-a.

Prezenterima i predavačima će se pridružiti Anamarija Cicarelli (Interligo Savjetovalište za male iznajmljivače), Nino Dubretić (Direct Booker), Željko Neven Bremec (Udruga šefova kuhinja mediteranskih i europskih regija), i drugi.

Organizator Foruma je HKG i Zajednica obiteljskog turizma pri HGK, a partneri ove godine su TZ Splitsko-dalmatinske županije, HTZ-a, Grada Splita i TZ grada Splita.

Kao i prijašnjih godina, sudjelovanje za sve domaćine je besplatno, uz registraciju na FOS Prijava 2018.
Nacionalni forum obiteljskog smještaja 2019.
Spremi

3T konferencija 2020.: Je li održivi turizam naša prilika? (ODGOĐENO)

Treba li Google recenzije shvaćati ozbiljno (ili bilo koje druge)?

Kako opremiti mali stan: Top 5 ideja za bolji izgled malog stana

Kako napraviti potpis u Gmailu i postaviti GPS koordinate unutar njega

Kako ljubazno odbiti gosta s instant rezervacijom smještaja?

​Zašto je zlatna vaza važan element stvaranja modernog i luksuznog stila uređenja interijera?

Digitalizacija uspjeha: OTA Sync rješenje štedi novac i vrijeme

Pomoćni ležaj u apartmanu - koji su uvjeti namještanja i može li se dodatno naplatiti sklopivi ležaj

Slažeš se...ili ne? - uključi se u raspravu
Pročitajte još:

Edukacija u Savičenti: Sve što ste željeli znati i pitati o kreiranju turističkih proizvoda

Edukacija za privatne iznajmljivače u Lici - 10 osnovnih pravila za uspješnu sezonu

Popularno: